مانامو یادگیری ماندگار -آموزش زبان انگلیسی
یادگیری آنلاین زبان همراه درآمد زایی
آموزش زبان انگلیسی
زبان انگلیسی تنها زبان رسمی یا یکی از زبان های رسمی حدود 60 کشور مستقل است. این زبان به صورت وسیع در کشورهای انگلستان، ایالات متحده، کانادا، استرالیا، ایرلند و نیوزیلند صحبت می شود. زبان انگلیسی بعد از چینی ماندارین و اسپانیایی سومین زبان مادری رایج جهان است. امروزه زبان انگلیسی به صورت گسترده ای در سراسر جهان به عنوان زبان دوم آموزش داده می شود. زبان انگلیسی همچنین زبان رسمی سازمان ملل و اتحادیه اروپا نیز هست.

چه بخش هایی از زبان انگلیسی برای فارسی زبانان دشوار است؟

با توجه به تجربه فارسی زبانان در زبان مادری ، قسمت های خاصی از زبان انگلیسی معمولاً برای فارسی زبانان مشکل ایجاد می کند. برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

تلفظ انگلیسی: تلفظ انگلیسی یکی از اولین مواردی است که چشم شما را به خود جلب می کند. بر خلاف فارسی به انگلیسی ، کلمات لزوماً همانطور که گفته می شود نوشته نمی شوند. در حقیقت ، انگلیسی برای تلفظ کلمات از ساختار واحدی برخوردار نیست. به همین دلیل باید تلفظ کلمات را جداگانه به خاطر بسپارید. این امر به ویژه هنگام یادگیری کلمات جدید بسیار مهم است. (از Fontic همیشه برای یادگیری این در طول درس ها استفاده شده است.)
حروف تعریف: به زبان فارسی مقاله قطعی برای پرونده مقدماتی نداریم. در حالی که به زبان انگلیسی است ، تعریف نامه معرفی یک نام را مشخص می کند. این تفاوت باعث می شود بسیاری از فارسی زبانان از نحوه استفاده از تعریف کلمه در انگلیسی بی خبر باشند. استفاده نادرست از این تعریف در بین مبتدیان بسیار متداول است. با گذشت زمان ، شما به استفاده صحیح از تعریف کلمه عادت می کنید.
افعال عباراتی: افعال عباراتی عباراتی هستند که با ترکیب حرف اضافی با یک فعل ساخته می شوند و معنای کاملاً متفاوتی نسبت به فعل اصلی دارند. این افعال معادل فارسی ندارند و در ابتدا برای فارسی زبانان گیج کننده به نظر می رسند. با گذشت زمان ، شما به استفاده از آنها عادت می کنید.
حروف اضافی: ساختار استفاده از حروف اضافی به زبان فارسی و انگلیسی بسیار متفاوت است. در واقع ، پیشفرض های بین دو زبان نمی توانند برابر باشند. بعضی اوقات ما از پیشگفتار در یک جمله به زبان فارسی استفاده می کنیم ، در حالی که در انگلیسی معادل همان جمله هیچ پیشگفتار وجود ندارد (در مقابل ، این اتفاق زیاد رخ می دهد). برای موفقیت در مشاغل وابسته به شما بیش از شانس نیاز دارید.

چرا یادگیری زبان انگلیسی آسان است؟
مشکل یک زبان تا حد زیادی نسبی است. اما باید بدانید که یادگیری زبان انگلیسی تقریباً از هر زبان اروپایی ساده تر است. برخی از دلایل عبارتند از:

زبان انگلیسی جنسیت ندارد: انگلیسی نامهای جنسیتی ندارد. بر خلاف نزدیکترین زبانها به این زبان ، آلمانی و فرانسوی ، که هر دو دارای نام جنسیت هستند ، ما در انگلیسی چنین قانونی نداریم. جنسیت اسامی محدود به آلمانی و فرانسوی نمی باشد. تعداد زیادی زبان مانند همه زبانهای اروپای شرقی (روسی و بیشتر اسلوونیایی) ، عربی و زبانهای مرتبط ، اسپانیایی و زبانهای مرتبط دارای نام جنسیت هستند. بنابراین انگلیسی کار شما را بسیار آسانتر می کند.
افعال استفاده نمی شود: در انگلیسی ، فعل ها به سختی مورد استفاده قرار می گیرند (در طی درس ها توضیح می دهیم که چرا گفتیم "تقریبا"!). این برخلاف تعداد زیادی زبان ، از جمله آلمانی ، فرانسوی ، روسی ، عربی ، اسپانیایی و حتی فارسی است. استفاده نکردن از افعال استفاده از آنها را در یک جمله بسیار آسان می کند.

منبع: آموزش زبان انگلیسی از پایه - آموزش انگلیسی در سطح متوسط - آموزش زبان انگلیسی پیشرفته - فراخوان جذب اسپانسر - مانامو
ارسال شده در تاریخ ۱۳۹۹ بيست و چهارم خرداد ساعت 12:00 AM توسط raha2020ارسال نظر
  Powered By NoteAhang , The Iranian Virtual Music Society
Persian Music Community
 
ایجاد وبلاگ جدید | گزارش تخلف | نمایش لیست وبلاگ هاجامعه مجازی موسیقی ایرانیان